MEG Çelik Mühendislik İnşaat
02166296355
Fabrika: Ferhatpaşa Mah. Seyitnizam Cd.

No.58 Ataşehir/ İstanbul

  Hemen Teklif Alın
  Asma Kat Sistemleri

  Asma Kat Sistemleri

  Gelişen ve değişen dünyamızda, sanayileşme ve üretim de giderek artmaktadır. Artış gösteren yapılarda, çalışma oranını ve çalışan nüfusunu artırmıştır. Fakat bunun yanı sıra çalışma yapılan yerlerde alan problemleri ortaya çıkmıştır. Bunun temel sebebi artan iş gücü ve binaların bu iş gücüne uygun olarak inşa edilmemesidir.Bu problemden birçok işletme ve sanayi tesisi mağdur olmakta, buna bağlı olarak çeşitli çözüm arayışlarına girişmektedir. Bu çözümlerden en sık uygulananı ve tercih olunanı olan, asma kat sistemleri, birçok yerde güvenle ve kolaylıkla kurulabilmekte ve kullanılabilmektedir.

  çelik asma kat

  Çeşitli yapılarda ek kullanım alanı oluşturmak ve iş gücünü artırmak için kullanılan sistemlerdir. Sık şekilde tercih edilen bu sistemlerde, çelikten, ahşaptan veya çok çeşitli ürünlerden imal edilebilmektedir. Sağlam ve geniş bir kullanım alanı sağlayan ve iş gücünü artıran bu sistemler, firmamız tarafından güvenle imal edilmektedir.

  Çoğu iş merkezinin tercihi olan asma kat sistemleri, firmamız tarafından en iyi şekilde imal edilmekte ve kurulmaktadır. İstediğiniz iş merkezi için, detaylı incelemeler ve araştırmalar sonucunda, uzman mühendislerimiz tarafından tasarlanan, en iyi ve kaliteli malzemelerden imal edilerek monte edilmektedir. Bu sayede istenilen asma kat, en iyi şekilde oluşturulmaktadır.

  Eğer sizde iş merkeziniz için asma kat sistemi satın almak istiyorsanız, firmamız ile İnternet sitemiz üzerinden veya İnternet sitemiz üzerinde yer alan numaradan iletişime geçebilirsiniz. Ardından size dönüş yapılacak, genel bir bilgilendirme gerçekleştirilecek ve incelemeler başlayacaktır. Ardından tasarım ve isteğe uygun proje oluşturulacak ve imal edilecektir. İmal sonrasındaysa uzman teknisyenler tarafından yerine monte edilecek ve kullanılabilir durumda olacaktır.

  Portatif Asma Kat

  Her ürünün, taşınabilir ve bozularak tekrar kurulabilir olanı makbuldür. Yani herhangi bir ürün eğer kullanıldığı yerde bozularak, başka bir yere taşınabilir ve tekrar kullanılabilir şekilde üretilirse, daha çok tercih edilecek ve kullanıcısına çeşitli avantajlar sağlayacaktır.

  Eğer üretilen asma kat sistemi taşınabilir şekilde imal edilirse, herhangi bir problem durumunda yerinden kaldırılabilir ve başka bir yere taşınarak görevini icra etmeye devam edebilir. Bu yüzden de portatif asma kat sistemleri birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.

  Portatif asma katların üretimi de, diğer asma kat sistemlerine göre nispeten daha kolaydır. Yalnızca üretimi değil, montajı da aynı şekilde kolaydır ve uzun sürmez. Bu gibi nedenlerden dolayı sık şekilde tercih edilen portatif asma katlar, maliyet olarak da diğerlerine göre daha uygundur.

  portatif asma kat

  İhtiyaç duyduğunuz asma kat sistemini, en iyi ve kaliteli şekilde firmamızdan temin edebilirsiniz.

  Müşterilerine isteklerine ve uygulamak istedikleri mekanlara uygun olarak oluşturulan projelerimiz, en uygun fiyatlar ile imal edilmektedir. Portatif asma kat sistemini uygulamak istediğiniz alanda veya iş merkezinde, uygun olan alanı teknisyenlerimiz ile beraber belirledikten sonra, istediğiniz ölçü ve ebatları belirtebilir ve asma kat sistemini buna göre imal ettirebilirsiniz.

  Uygun ebatlarda ve birinci sınıf malzemeden üretilen portatif asma kat sisteminiz, projeyi uygulamak istediğiniz alana kadar getirilecek ve kurularak size teslim edilecektir. Oldukça hızlı şekilde gerçekleşen kurulum ile işlerinizde de herhangi bir aksama meydana gelmeyecektir.

  Kurulumu tamamlanan portatif asma kat sistemini, istediğiniz zaman taşımak üzere parçalayabilir ve taşıdığınız yerde tekrar kurabilirsiniz. Bu sayede tekrar bir asma kat masrafına girmenize gerek kalmayacaktır.

  Çelik Asma Kat Projesi

  Asma kat sistemleri, üzerine iş yapılan, malzeme depolanan ve çok çeşitli amaçlar ile kullanılan sistemlerdir. Oldukça sıkı şekilde kullanıl bu sistemler, neredeyse her iş merkezine kurulabilmekte ve çok çeşitli avantajları kullanıcılarına sunmaktadır. Hali hazırda olan alanı, ekstra olarak genişleten ve daha çok çalışma ortamı oluşturan asma katlar, dayanıklı olmak zorundadırlar.

  Oldukça yüksek ağırlıklara maruz kalabilen bu sistemler, bu yüzden dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilmelidir. Ayrıca can güvenliği içinde kaliteli şekilde üretilmesi gereken bu ürünler, sıklıkla çelikten üretilmektedir. Çelik dışında çeşitli malzemelerden de üretilebilen güvenli olmaları amacıyla çelikten üretilmeleri daha doğrudur.

  Çünkü bu katların üzerine oldukça büyük ağırlıklar konulabilmekte ve bu da çeşitli güvenlik sorunlarına neden olmaktadır. Hem mal hem de can güvenliği için, asma katın çelikten veya çelik kadar dayanıklı malzemelerden imal edilmesi oldukça önemlidir.

  Firmamız bünyesinde üretilen asma kat çeşitleri, çelikten imal edilmektedir. 1. sınıf çelik kullanılarak üretilen asma katlar, oldukça yüksek ağırlıklara dayanmakta ve uzun yılar hizmet verebilmektedir. Asma kat, uygulanacağı alana göre imal edilmekte ve projenin, tasarlanma aşamasında iken kaç mm çelikten üretileceği belirlenmektedir.

  Asma katın büyüklüğüne ve ne amaçla kullanılacağına bağlı olarak değişiklik gösteren çelik kalınlığı, uzun araştırmalar ve hesaplamalar ile en doğru şekilde belirlenmektedir. İstediğiniz asma katın projesi, uygun şekilde oluşturulduktan ve çelik kalınlığı belirlendikten sonra, imal aşamasına geçilecektir.

  Alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilecek olan asma kat üretimi, parça parça tamamlanacak ve son olarak istediğiniz yere teslim edilecektir. Parça parça olacak şekilde, kurulacağı yere taşınan asma kat parçaları, taşındığı yerde teknikerler tarafından kurulacak ve teslimi tamamlanacaktır. Kurulumun ardından, uygunluk ve dayanıklılık testleri uygulanacak ve katın sağlamlığı test edilerek proje tamamlanacaktır.

  Çelik Asma Kat Fiyatları

  Asma katlar güvenli olmaları ve uzun yıllar hizmet verebilmeleri amacıyla genellikle çelikten imal edilmektedir. Çelikten imal edilen asma katlar genellikle iş yerlerinde ve sanayi tesislerinde kullanılmakta ve kullanan kişilere güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Sadece çalışma alanı değil, depolama alanı olarak da kullanılan çelik asma katlar, diğer asma kat çeşitleri arasında en güvenilir olarak kabul edilmektedir.

  asma kat fiyatları

  Kullanılacağı alana göre tasarlanan ve imal edilen çelik asma kat çeşitleri, firmamız tarafından uygun fiyatlar ile en iyi şekilde imal edilmektedir. Hangi alanda kullanacağınıza göre üretilen çelik asma katlar, asma katın yüzey alanına ve üzerine binecek ağırlık miktarına göre üretilmektedir. Bu sayede en optimum dayanıklılığa ve et kalınlığına sahip olmaktadırlar.

  Çeşitli malzemelerden üretilen asma katlar, firmamız tarafından genellikle çelikten imal edilmektedir. Daha güvenli olan çeliğin, kurulumu ve imalatı da daha kolaydır. Diğer asma kat sistemlerine göre daha dayanıklı olan çelik asma katların, fiyatları da biraz daha yüksek olmaktadır.

  Çeşitli faktörlere göre değişkenlik gösteren çelik asma kat fiyatları, genellikle şunlara göre değişkenlik göstermektedir;

  • Kullanılacağı yere göre (ev, iş merkezi, sanayi tesisi vesaire),
  • Ne kadar büyüklükte imal edileceğine göre,
  • Yüksekliğinin ne kadar olacağına göre,
  • Ne kadar ağırlık taşıyacağına göre,
  • Dönemin çelik fiyatlarına göre,
  • Dönemin döviz kuruna göre,
  • Projenin boyutuna bağlı olarak, ne kadar sürede imal edileceğine göre,
  • Tek kullanımlık veya portatif olmasına göre.

   

  Gibi birçok sebebe bağlı olarak çelik asma kat fiyatları değişiklik göstermektedir. Sizde istediğiniz asma kat sistemini, en uygun fiyatlar ile ve en kaliteli şekilde imal ettirmek için firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamıza başvurmak için, İnternet sitemizi ziyaret edebilir ve sitemizde yer alan telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

  Yine otopark sundurması sistemleri çözümlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz megcelik.com/otopark-sundurmasi-sistemleri/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this